הסיפור שלנו

יש מישהו שעוד לא שמע על סופרפודס?
מדובר על מזונות-על, כלומר מזונות שעשירים במיוחד בערכים תזונתיים. אם תקפידו לאכול כל יום ולו כמה מהם, אתם תעשו הרבה טוב לגוף ולנשמה. אבל כולנו יודעים שהבריאות לא צריכה לבוא על חשבון הטעם, נכון? אז אנחנו מזמינים אתכם לאכול אצלנו ארוחה בריאה ולא פחות חשוב מזה – טעימה!

אנחנו מציעים לכם מבחר סלטים טריים, רעננים, פריכים ומפנקים שנרכיב עבורכם או שתרכיבו לבד, בליווי לחם דגנים ורטבים טעימים ובריאים שאנחנו מכינים במקום (וינגרט עשבים, סומאק-לימון וסילאן, חרדל ולימון, לדוגמה).

את הסלטים והרטבים שלנו אנחנו מכינים ממגוון מרכיבים טריים ואיכותיים, כולל מרכיבים מיוחדים כמו גרגירי רימון, סלק, אגוזי מלך גרוסים, שקדים קלויים, טחינה ירוקה, סילאן, קינואה, טחינה גולמית ועוד.

התוצאה – חגיגה בריאה גם לעיניים, לבלוטות הטעם וגם לגוף! גם מי שלא חובב ירקות גדול יתקשה לעמוד בפני הסלטים הצבעוניים הנדיבים שלנו, ויעידו על כך הלקוחות הרבים מתושבי ועובדי אזור הבורסה והסביבה שמגיעים אלינו לארוחת הצהריים שלהם.

אז רוצים לקפוץ לפה או להזמין משלוח? אנחנו מגיעים לרמת גן, גבעתיים ומרכז תל אביב. כדי שהסלטים שלנו יגיעו אליכם עם מקסימום טריות וטעם, אנחנו מערבבים אותם אבל משאירים את התיבול ומזיגת הרטבים לכם.

שימו לב במיוחד לסלטי הספיישל שלנו – סלט שוק קפרזה, סלט פסטה צבעונית קר וסלט רימונים וסלקים – כל אחד מהם שופע מרכיבים טובים ומתפקע מבריאות וטעם.

ארוחת הצהריים שלכם בסופרפוד סלט בר היא אחד הדברים הכי טובים שאתם יכולים לעשות עבורכם היום. הגוף שלכם יודה לכם!

עבור לגרסה המיוחדת המותאמת לתוכנת הקראה